Slacklajnovej večer

nahled77-p9222697

Dorazil jsem dneska domů někdy kolem půl pátý, na kolo už v těhle krátkejch podzimních dnech pozdě, co s načatym odpolednem, když je venku tak hezky? Volám Stokládům, jsou na tom podobně, takže domlouváme podvečerní slackline session kousek nad Nejdkem. Vymejšlim, že bych si šel předtim ještě zaběhat nebo že bych tam aspoň dojel na kole, ale pak si říkám, co se budeš furt honit, dej si jednou pohodu a jel jsem autem.

Aspoň jsem stihl vytřít schody (ať bába odnaproti furt nenadává), umejt tu hromadu nádobí v kuchyni a vůbec se věnovat těmhle radostem mládeneckýho života.

Na rozcestí pod Tisovou Stokládi na kolech už čekaj, za chvilku přijíždí ještě Králýk s obrovskym báglem, ze kterýho vytahuje tři lajny, karabiny, karimatku, lítající talíř, piva a kdovícoještě. Natahujem krátkou černou, dlouhou žlutou a pak ještě jednu černou, abysme se nahádali. Králýk trickuje, Stokláda po tom běhá jak po chodníku, 200kláda za chvilku taky, já se pro začátek učim stát na místě. Prej napřed se nauč stát, než začneš chodit. Tak se učim. Za chvilku mě bolej nohy a ramena.

Tak jsme si tak asi hodinu a půl blbli a když začla bejt tma, komáři začali kousat, chodidla studit a řebříček smrdět, jeli jsme domů. Fajn večer.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Reklamy

3 thoughts on “Slacklajnovej večer

  1. zuzka: je to prej jejich oblíbený .. už tam byla pod lajnou pěkně zválená trávašwejk: nerozumim jako obvykle

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s