Vostříhat nehty a hybaj na skály

nahled87-p4181122

..napsal jsem si předminulou sobotu do statusu na fejsbuku a vyrazil.

Zjara se u nás klasicky začíná lízt v Perštejně, protože na Strašidlech by moh bejt taky třeba ještě sníh a o moc víc lokalit tu zas po ruce nemáme. Letos jsem se musel nechat o něco víc přemlouvat, protože moje posranost z vejšek zase trochu vzrostla tim, že jsem letos přes zimu nelez. Jo, Krušný hory maj něco do sebe, ale krytou umělou stěnu jako v Plzni tu furt ještě nemáme.

Tak z kterýho konce začít. O tom, že to bylo po zimě velký trápení asi psát nebudu, páč bych se akorát shodil. O tom, který všechny cesty jsme přelezli a nepřelezli asi taky ne, to by mohla bejt docela nuda. No tak snad jenom pár rychlejch postřehů a nějaký fotky.

Nechali jsme se s Andy svízt Cipisovo zle potuněnym báwem a já pak ještě asi tejden neslyšel.

Nechápu to, ale nikdo nemá na nic čas. Herbán přijel pozdě, vylez dvě cesty a zas odjel. Stokládi přijeli ještě dýl, vylezli o něco víc a letěli svym nadzvukovym Mondeem do Prahy. Míša s Romanem radši nepřijeli vůbec, protože musí doma uklízet.

Na skály jezdí čim dál víc lezců s dětma. No zatim mě tenhle baby climbers boom nechává chladnym, takže můžeš bejt v klidu Andy, malej Perouš nebude.

Jo jinak trápení to fakt bylo, ale něco jsme nakonec přelezli, snad všichni ke svý spokojenosti. A když všichni odpospíchali, udělali jsme pod skálou ještě voheň z naplavenýho dřeva a opekli těch pár buřtů, který jsme předtim v záchvatu hladu nestačili sníst syrový a vyudili těch pár nad náma, co ještě nechtěli slízt.

Tak už snad radši ty fotky…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Reklamy

One thought on “Vostříhat nehty a hybaj na skály

  1. a ted si vem ze ty jsi s nim jel chvilku a neslysel jsi tejden:Dale ja co s nim jezdim skoro kazdej den,si predstav jak musim bejt hlucha:D:D

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s