Perry a Šwejk versus kite a krušnohorskej vichr

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V sobotu ráno jsem vzal Citrouše, prkno, Andy a Terku a vyrazili jsme směr Neklid a snowboarding. Ve Žďáru mě staví chlupatý, protože mi nesvítí jedno světlo. Tenhle policajt určitě v sehraný dvojce vždycky hraje toho zlýho. Tváří se drsně a mračí se, div si obočí nevykroutí. Říkám, že spěcháme na hory a slibuju, že nahoře si žárovku vyměnim.

Jedem dál, nad Žďárem se z lesa vyloup vožralej Šwejk s baťohem na zádech a prknem v ruce a parta byla kompletní. Okýnka dokořán, protože Šwejkovo výpary se nedaly dejchat a hurá nahoru.

Na Neklidu ale vichr, mlha a led. Takže směr Klínovec park. Tam mě pobavil pán, kterej po mě chtěl kilo za parkování, na místě, kde už nejmíň 5 let parkuju grátis. Takže přesouvám pod most, ale to se nelíbí kolem jedoucím policajtům (mam na ně dneska nějaký štěstí), takže musíme až na velký parkoviště pod Dámskou. Tady je to taky samej led, tak chvilku jen zevlujem, je tu nějaká akce, tak si rozbíjíme hubu na snowskatu a tak.

Když už to je nuda, dostává Šwejk nápad dojet do Ostrova pro kite. Tak skáčem do auta, holky posíláme na čaj a jedem. Kolem toho hromada Šwejkovo zařizování v Ostrově a okolí a za chvíli jsme zpátky. Dáváme klobásu a jdem rozmotat kite.

Vítr snad ještě zesílil a na pláni to pěkně fičí. Holky jsou zmrzlý, tak jdou do auta a my se perem se zašmodrchanym drakem. Boj je to hroznej, mě jedna šňůra málem amputovala nos. Nakonec prohráváme s tim, že tyhle šňůry už nikdo nikdy nerozmotá. Berem ho za autobus do závětří a když už je kite nějak rozmotanej, jdem na šňůry, ale na to už nemáme sílu ani morál ani dostatek tělesnýho tepla a vzdáváme to a jedem do údolí do tepla pod mrak. Takže velikej provar a moje snowkitingivá premiéra se odkládá na neurčito.

Jak to viděl Šwejk si přečtěte TADY

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A ještě přidávám fotku s panáčkem převlečenym za fialovou krávu. Šwejk trval na tom, že Milka bude on. Snad ty výpary týpka nezabily potom, co si to nasadil zpátky..

swejk-je-milka

Reklamy

3 thoughts on “Perry a Šwejk versus kite a krušnohorskej vichr

  1. To je ale klobása !a ten prevlek kravicky by se mi taky hodil, na vecerni hratky. Latex uz omrzel …

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s