Poprvé a naposled v Boulder Café

asdp1020546-copy

Předminulej tejden jsem vyrazil jako každej čtvrtek do K2 na bouldrovku. Tentokrát s Goodfellou (kterej se do toho taky letos pustil a už dokonce do svý nový záliby investoval nemalej peníz, když si pořídil slušivý kecky od Větví) a s Venou Webrem, kterej se se mnou vydal poprvý. Vyrazili jsme na sedmičku, ale u vchodu nás čekala cedule, že dnes jen do osmi a vevnitř kotel lidí.

Takže jsme se rozhodli mrknout do konkurenčního Boulder Cafe, kde jsem já osobně ještě nebyl. Naskákali jsme do Venovo obřího Mercedesu a kroužili asi půl hodiny po Plzni, abysme nakonec zaparkovali o dva bloky dál, než jsme nasedli. Na baru jsme zaplatili nekřesťanskej peníz a šli to nahoru omrknout.

Na pohled opticky větší než K2 – spíš teda vyšší strop. A víc nakloněný. Po prvnim rozpačitym dojmu jsem si to trošku ošahal a začlo se mi tam moc líbit. Zas něco novýho a když někam poslepu natáhneš ruku, nevíš už dopředu, co tam je za chyt, jako v ká dvojce. Vyšší strop je fajn, vymyslíš si delší cestu, ale zas se ti už zeshora nechce moc padat. Klukům se tam snad taky líbilo. Škoda, že hned další tejden Boulder Cafe zavíralo. Tak jsme pak ještě aspoň zašli dolu do hospody pomoct dopít zásoby.

asdp1020540

asdp1020542

asdp1020543

asdp1020545

asdp1020546

Reklamy

5 thoughts on “Poprvé a naposled v Boulder Café

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s