Víkend v Plzni s Andy vol. 1 (pojezd na Radyni)

s_tomem_v_plzni_107-copy

Takže Andy mě poctila svojí návštěvou a vypravila se tentokrát na víkend za mnou do Plzně místo toho, abych jel já za ní do Varů. Děla se spousta věcí, z nichž hromada je dětem nepřístupnejch, takže vám povim aspoň o tom, jak jsme vyrazili na bike na kopec zvanej Radyně.

Napřed jsme se tam museli nějak dostat, takže lehčí XC, Andy sice trochu kňourala, ale nakonec jsme na kopci. Nahoře občerstvení a sedačky dolu a frčíme dolu po trailu. Andy se s tim pere statečně, tak to tlačíme nahoru ještě jednou a dáváme to tentokrát po schodech a po cestě.

Dojíždíme dolu do Plzence, kam zrovna na místní dirty doráží slavnej 720 trip. Je to tu během chvilky pěkná bandička mediálně provařenejch ksichtů. Koho znám, s tim se zdravim, Heiňase stahuju o nějaký rady, co se týče vidle, chvilku vočumujem, berem od GF nějaký pilsen ride placky a už sedáme na stroje dáváme XC do Plzně.

s_tomem_v_plzni-105-2

s_tomem_v_plzni_107

Večer ještě jedem do Rokycan na Votvírák fest (vstup zdarma ale parkovný 150 je fajn finta), kde nás vítá už v 7 pěti pivmi naložený Hovado. Ale to už je jiná story…

s_tomem_v_plzni-121-2

Reklamy

2 thoughts on “Víkend v Plzni s Andy vol. 1 (pojezd na Radyni)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s