Radyně s klucíma zezplzně

p1020963-copy

Ve středu jsem vyrazil do práce na kole a odpo ve čtyři jsem měl sraz s Goodfellou na konečný jedničky na Homolce a že se pojede na Radyni. Ve třičtvrtě razim ze Škodových závodů a najednou hroznej chcanec. Naštěstí jen přeháňka a tak dupu na místo srazu. Čekej tu ještě Petr a Aginka. Chvilku hupsáme v rokli a čekáme na ostatní, ale nikdo se nepřidává a tak hurá na Radyni.


U Olympie se přidávaj ještě Fast (ten kluk vyrost asi o půl metru od tý doby, co jsem ho viděl naposled a na hlavě má takový srandovní tykadla) a myslim Bas (fakt nevim, jak se to píše, kluku promiň). Dupeme na kopec, Fast se nějak zapomíná s Aginkou v lese a když po půl hodině dorazí, mumlá zmateně něco o gentlemanech. Na kopci potkáváme ještě Kebyho uprostřed hulibandičky. Ten nechává bandičku svýmu osudu a svýmu špeku a jede s náma dolu.

Napřed jedeme schody, Agi fotí, my jedeme dál a ona bloudí a nějakym zázrakem vyjíždí v Plzenci a už se jí nechce nahoru. To nám zas jo. Tlačíme mezi skály a jedeme to dolu nad lom a pak po levý straně takovou palbu po cestě se dvěma vyhazovákama, docela fajn, ještě jsem to nejel. Mlaďasové jsou líný a balej to a ostatní to dáváme ještě jednou. Pak to balí i Keby a běží na randíčko a my jdem ve třech ještě na kameny. Kluci dropujou, mě se to nelíbí a nechávám si zajít chuť Fella to prvnim pokusem posílá hlavou do stromu a láme kšilt svýho Troyleečka, což ohodnotil na 1200,-. Napodruhý přistává normálně na obě kola, jak ho to maminka učila a pak jedem ještě singletrack po pravý straně lomu a sjíždíme do Plzence na dirtovací plácek.

Agi tu kupodivu ještě je a my jdem blbnout na malou lajnu. Bohužel nám to nějak nejde dál než na první skok. Nakonec si Petr ještě pěkně stele a tak jdem radši na pivo. Agi řeší svůj milostnej život a my se jen smějeme a chápavě přikyvujeme, pak si objednává utopence a sní ho čtvrtku, Petr balí pětiletou bloncku, ta se na něj jenom kření, ale jeho pokusy neopětuje. Vostudy už bylo dost, tak hurá do sedel a zpátky do Plzně..

Fotky z Plzence od Aginky… Dík.

p1020935

p1020937

p1020958

p1020961

p1020962

p1020963

p1020968

p1020971

p1020972

p1020974

p1020975

p1020978

p1020980

p1020994

Reklamy

2 thoughts on “Radyně s klucíma zezplzně

  1. tak ten kluk byl Buck;-) a já strom netrefil, to byl improvyzovyný úhybný manévr, co se uplně nevyved:-)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s