Čarodějky

kocicarna 5 - Copy

Na čarodějky se lezlo a pak grilovalo a něco se i vypilo…

Hurá dlouhej víkend, takže ve středu v 6 jsem přilít z Plzně do Varů za Andy a mastili jsme do Ostrova za Šwejkem něco málo ještě polízt. Jen za Ostrov na Kočičárnu. Jo a svojí lezbickou (čti lezeckou) premiéru si tu odbyla i Karin.


Kočičárna je malá skalka, tak sedm metrů vysoká a je tu asi 10 cest. Na tu chvilku, co jsme měli, ideální. Tak jsme dali jednu cestu nějakou lehkou vpravo. Šwejk to natáh a vylezli jsme si to všichni. Karin nejvíc bavilo „takový to houpání na laně“ (slaňování). A prej bude mít z tý jedný cesty do zejtra ruce jak Pepek námořník. Každopádně je to prej hustý a příště chce s náma zas. Pak jsme zkoušeli ještě jednu cestu, takovou pěknou spáru, kde furt visíš do strany. Ale to vylez jen taťka Šwejk.

No už bylo fakt pozdě, tak jsme se přesunuli na párty k Cipisovi na zahradu, kde už probíhala grilovačka a decentní kalba. Teda někdo měl naloženo už slušně, já s holkama v klídku vínečko. Kluci řešili hlavně lezení a čim víc měli vypito, tim šílenější nápady padaly. Karin tu měla u adoslescentů nevídanej úspěch a všichni do jednoho jí balili, některý naprosto otevřeně před svejma drahejma polovičkama (že jo Cipis) a všichni nadšeně souhlasili, že zejtra s náma pujde zas lízt, i když si nikdo nemohl zapamatovaj její jméno. Party pokračovala, bouchač Herby řešil konflikt s rozbitou brankou, ošahávaly jsme těhotný Míše břicho pod záminkou, že chceme cejtit, jak děcko kope a tak. Pak se to začalo rozprchávat, tak jsme s Andy zabrali největší letiště v chatce a šli chrnět.

kocicarna 1

kocicarna 2

kocicarna 3

kocicarna 4

kocicarna 5

kocicarna 6

kocicarna 7

kocicarna 8

kocicarna 9

Reklamy

8 thoughts on “Čarodějky

  1. přežili to všichníííhele lidi fungujou vám tu fotky u tohodle článku? mě to nějak blbne tak dík za feedback ;o)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s