Jak na novej rok, tak po celej rok

neklidek 008 - Copy

..takže, aby blog ani v roce 2008 nezkomíral, mam tu pro vás první letošní přípspěvek – malý ohlídnutí za vánoční dovčou (nebo pro někoho prázdninama)
Co jsem dostal pod stromeček, ani jak jsem se zcákal na silvestra vám psát nebudu (to možná později). Důležitý je to, že celejch deset nebo kolik dní se jezdilo. Teda na prkně. Jakože na snowboardu. Jasný?

Co tak sleduju na netu ostatní střediska, můžeme bejt vděčný za to, co máme na Neklidu. Na tu docela bídu se sněhem celkem luxusní snowpark. Popisovat to tu nebudu, už jsem to v minulejch článcích určitě udělal a něco napoví i fotky.

Takže sněhová nadílka, za celý vánoce veškerá žádná, ale aspoň většinou sluníčko, jako třeba 23. prosince. Jukejte…

neklidek 002

neklidek 004

neklidek 007

neklidek 008

neklidek 011

No některý dny byla i solidní mlha, ale tak už se to na horách střídá, milé děti. Co ale měly všechny dny do jednoho společnýho, byly neskutečný návaly lidí. O víkendech bejvá lidí polovic. Holt kdejakej pražák, němčour nebo hulanďan si vzal dovču a přijel k nám na hory. Z toho plynuly i dvojnásobný fronty na vlecích, takže jsem většinou jen šlapal v parku.

Tak a další fotky jsou z 29. prosince, kdy sluníčko zas pálilo celej den, ale kolem půl třetí se během minuty odnikuď přihnaly mraky a zatáhlo se. No ale taky to nevypadá zle, ne?

neklidek 015

neklidek 019

neklidek 021

V noci z 30. na Silvestra pak dokonce nasypala asi 10 čísel nadílka, takže poslední den jsme měli dokonce ježdění v čerstvym prašánku. Co víc si přát..

Reklamy

3 thoughts on “Jak na novej rok, tak po celej rok

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s