ETBikez Party

Komplet nejdecká partička v ETB trikách, cílené opíjení nejmenované slečny z Prahy, disco kreace v klubu Žába…
O víkendu počasí na horách na hovno, takže se nejezdilo. Jediný, co tak stojí za zmínku, byla sobotní ETBikez party v Nejdku. V sobotu odpo jsme byli s Andy v Abertamech. Večer cestou do KV jsme se teda zastavili v Nejdku. Celou dobu Andy loudila a dělala na mě smutný voči: „Stavíme se tam jenom na chvilinku, že jo? Jsem unavená…“ (Pochopíte později) Já řídil, takže nealko kalba.

Nejdřív jsme dorazili do místní vinárny U kostela, co vypadala jako bordel a měli tam dva druhy vína. Tady ETBikez skvadra v počtu zatim asi 7mi kousků – Stokláda&Markét, Broz brothers, kameraman Pepa, Králýk… zapomněl jsem na někoho? ..všichni na sobě klubový hadry. Holt vidláci nemaj co na sebe. Postupně přichází další panáčkové – freestyle běžkaři Veseláč s Tomasem, obří páreček 200kláda s Terkou a tak. Zabíráme další stoly, hosti mizí. Party jede, vytahujou se starý historky – nejčastěji o tom, kdo si co na kole udělal. Nejvíc křičí Veseláč a celá knajpa poslouchá jeho příběh o otřesu mozku. Padaj paňáky, ovšem většinou paňáky vody. Ostrý pije hlavně Terka, plán je jí opít. Po řádnym hecingu dává dvakrát za večer pivo na ex a je jasná. Vít bezmocně přihlíží.

Kolem půlnoci se bandička přesouvá do vyhlášeného klubu U žáby. Andy ožívá a žadoní, že ještě nejedem domů. Zbytek se přidává. Zkouší to na mě po zlym (co všechno mi provedou, když nepujdu s nima) i po dobrym (slibujou mi RedBulla). tak se nechávám ukecat. Takže Žába. U vstupu vyžadujeme skupinovou slevu. Nakonec kluci za 30, holky gratis. Nevim, jaký bylo regulerní vstupný, takže nedokážu posoudit, jestli jsme byli úspěšný. Uvnitř to na parketu rozjíždí opravdová elita Nejdek Village. Fakt radost pohledět. Stačí koukat na to panoptikum a člověk má o zábavu postaráno. Tady se do kompletní party přidává ještě Draxík (to je teda zimní příprava, chci tě vidět na jaře na dráze, ty nadějnej závodníku). Terka a Markéta už maj solidně naložíno a rozjížděj na parketě i mimo něj neskutečný kreace. David jim sekunduje, střídavě se po nich plazí a střídavě předvádí gymnastickou sestavu se šálou. V jednu to balíme a jedem domů, co se tam dělo dál za zvěrstva, jestli to všichni přežili ve zdraví, kdo spal u záchodový mísy, netušim. Snad už brzy přinesou odpovědi fotky na etbikez.com.

Reklamy

6 thoughts on “ETBikez Party

  1. Hovado: o fotky bombarduj ET crew … měli tam foťák a foťáček..Radek: křesílka jsou na hovno .. připadal jsem si na nich ještě menší, když ostatní seděli na židlích … a hoďte už na web ty fotky..

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s