SNB v mlze

neklid mlha 2007-12-02 004 - Copy

O víkendu Neklid zase potvrdil svoje jméno a zahalil se na dva dny do mlhy hustý, že by se dala krájet…
Nicméně ukázal i svojí největší přednost a tou je luxusní snowpark. Na začátku prosince dva velký skoky (Big Ben 8m, u chaty 11m) a v neděli ještě corner Studánka. A k tomu hromada „železa“: malá bedna, 2 PVC, tyč šestka, oblouk a luxusní céčko.

V sobotu ráno počasí vypadalo nevlídně, ve Varech pršelo. Ale nenechali jsme se odradit a vyrazili nahoru. Tady místo očekávanýho tepla a deště, naštěstí zima. Ale zase ta mlha. Tak jsme nakoupili permice a začali se vozit. Big ben byl pěkně nalajnovanej, takže se dalo skákat i v mlze. Největší lahůdka pro mě bylo ale céčko, který je letos na levou stranu a to se mi líbí víc. Po pár pokusech na prdel, už to začlo docela jít. Po poledni jsme prodali permice a šli se nadlábnout na Rumbáč. Klobásy, párky, polívky, knedlíky, všechno jsme ochutnali. S plnejma pupkama jsme pak vysomrovali pár permic a šli se ještě povozit odpoledne.

V neděli cestou nahoru story. Pár metrů závěje na silnici a auta předváděly hotový rodeo. Přede mnou někdo zastavil a už jsem se nerozjel. Naštěstí přispěchal pohotovej skopčák s jeepem a tažnym lanem a potáh mě z toho průseru ven. Sám od sebe, ochotně, to jsem čuměl. Nahoře sice vítr a trochu namrznuto, ale po mlze ani památka. Paráda. Schrastili jsme s Malkym permice a chvilku jezdili; holkám se vítr nelíbil, tak šli zatim do Rumbáče. Pak i my Rumbáč a oběd. A po obědě nemilý překvápko. Mlha horší než v sobotu. No šli jsme ještě chvilku na šlapačku poskákat studánku a pak céčko, kde jsme i něco nafotili. Zrovna nám to oběma ale šlo dost nahovno (a Malky neumí fotit :o), takže fotky žádnej šlágr. Jo, jinak k nám přijel pojezdit taky sám velkej malej Tomáš Tuzar, takže jsme měli možnost omrknout, jak se jezdí trochu jinej level. Škoda toho počasí. Snad příště konečně nějaká vopalovačka.. :o)

neklid mlha 2007-12-02 001

neklid mlha 2007-12-02 004

Reklamy

1 thought on “SNB v mlze

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s