Těšíte se na camp?

rosa trail - Copy

Já jo, Andy taky. Už jsme to nemohli vydržet, tak jsme se v neděli vydali ty nejdecko-hamerský traily trochu najezdit…
V neděli konečně přestává chcát, takže hned po ránu rozhodnutí, že dnešek strávíme na kole. Obvolávám nejdecký, že bysme měli průvodce na ty jejich traily. Radek je na Klíňáku a nebere to, Vít 200kláda sms: „Včera jsem to poslal do stromu tak dnes dávám odpočinek“. Na ostatní nemam kontakt, takže to vypadá, že s Andy pojedem sami. No, už jsme tam párkrát byli, tak se snad neztratíme.

Autem do Nejdku, vlakem do Perninku, vytlačit sjezdovku a pak XC k začátku trailů. Už tady je jasný, že z toho budou luxusní bahenní lázně. Odbočka do lesa průsekem, ani nevim, jestli se tenhle začátek nějak jmenuje. Pereme se s pařízkama schovanejma pod trávou. Pak doprava kousek traverz po pěšině a jsme nad nějakym lesem. Tady si pamatuju, že někudy lesem dolu, ale cesta tu není vyjetá. Chvilku váháme, zkoušíme přítele na telefonu, ale nikdo to nebere, tak to nakonec pouštíme lesem. Výjezd nad Boubínem, pohoda. Boubín slušně rozježděnej bahenní motokros (nechci to tu vidět, až to dva dny bude hoblovat 60 kemperů, jestli bude mokro), já mám navíc nepřezuto z minulýho víkendu a bikrosový pláště po mokrejch kořenech jedou jak namydlenej blesk.

Pak sedačky nahoru a přesun na Rosu. Místama taky solidní bahýnko. Začátek valíme klasicky a pak po nový odbočce směrem Hamry. Začátek trial mezi šutrama, pak rychlá palba po singlíku. Pak sjezd po hřebeni skalky a už jsme v Hamrech.

Tady sváča, banán, sušenka a kus po A nad Nejdek k dojezdu Rosy. Uran Trail vynecháváme, ten nás minule nenadchnul a valíme do Nejdku. Tam si pro pobavení místních zewlů a jejich krasavic dáme dvakrát skok u paneláku na placku a mastíme k Citroušovi a zpátky do Varů.

Fotka bihužel jen jedna, v lese byla tma…

rosa trail

 

Reklamy

5 thoughts on “Těšíte se na camp?

  1. kurwa deštík je na tej fotce tak rychlej že to ani ta jeho profi zrcadlovka nezvládla…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s