Po delší době zase Klínovec

klinovec podzim 002 - Copy

Sobota 22.9. .. juchůůů freeriding

Z pátka na sobotu jsme přespali u Andységry v Abertamech a v sobotu po ránu vyrazili na freeridek. Vyskakujeme z auta klasicky pod Klíňákem na Jahodovce. Kousek od věncema a kytkama ověšenýho stromu. Zas nějakej smrťák na silnici. V prdeli, jak některý lidi jezdí.

 

No nic. Frčíme dolu na lanovku. Na to, že dlouho vůbec nepršelo, je místama solidní bahno. Dobíjíme kartičky a vezem se nahoru. Dáváme žlutou. A hnus! Nádhernej singlík, co tu bejval, je rozšukanej od lesáků a je z toho dálnice. Naštěstí níž koryto, sem tam kořeny, budry, takže aspoň něco zajímavýho. Pak kamenný pole – posilovačka na ruce. Pak konečně na chvilku singlík borůvčím. Kousek traverz a zelenou dolu, tam už je to beze změn, paráda, na jednom místě fotíme takove malej odpal ze šutru. Fotky nevyšly, tak si třeba myslete, že jsou umělecký :o)

klinovec podzim 002

klinovec podzim 003

Frčíme na parkoviště a tam nás čeká Malky a Karin na luxusnim Kellysu XXL. Takže nahoře volíme radši turistickou variantu po červený a na jahodovku. Tohle už známe hodně a moc mě to neba. Snad jen začátek na Neklid, ale ten neni moc z kopce a ostatní lenoši remcaj, že musej šlapat.

Potřetí nahoru, Malky s Karin vynechávaj šutrovou pasáž z vcholu Klínovce a loučej se s náma, my sfrčíme k autu a mastíme na zaslouženej pozdní oběd.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s