Nedělní idylka v Praze

praha podzim repy a roztoky 018

…řepská bikroska a roztocký dirty – neděle 16.9.

Protože Andy začínal v pondělí semestr, udělal jsem v neděli z Citoruše stěhovácký auto, naložil ho k prasknutí a stěhoval Andy do Práglu. Ale přece tam nepojedu s prázdnou, že jo. Takže jsme vzali kola, že se trochu povozíme.

 

Možná jeden z posledních slunečnejch víkendů sliboval luxusní pojezd. První zastávka bikroska v Řepích, aby Andy trošku nabušila techniku :o) Vozíime se, houpáme, skáčeme, klopíme, paráda.. Andy zjišťuje, že dát si bikrosku na jeden zátah neni takováa prdel, a začíiná chápat, proč jsem na závodech tak zadejchanej. Osazenstvo bikrosky se během našeho ježdění mění, nenudíme se. Napřed dva starší týpci na luxusních MTB ve vyvoněnejch hadrech, ale moc toho nenajezdí. Maj s sebou nějaký děcko a to zas jezdí dost. Pak je střídá klučina na miniminiminimotorečce. Přijede, chvilku zewlí, odjede. Potom dvě holčiny na Tesco-MTB, nebojej se toho, jedna dokonce v zápalu ztrácí krasný plastový blatníček. Nakonec tři lokálové, jeden z nich docela dává, líbí se mi jeho styl, skáče vysoko, pěkne tahá .. na bikrosku to nepatří, ale vypadá to dobře :o) My pak něco fotíme, až toho máme dost, razíme dál.

praha podzim repy a roztoky 001

praha podzim repy a roztoky 009

praha podzim repy a roztoky 013

praha podzim repy a roztoky 017

praha podzim repy a roztoky 019

praha podzim repy a roztoky 021

..Do Roztok. Na dirty. Tady už jezdim spíš já. Andy chvilku houpe malý boule, ale po tom, co dorazí bandička lokálů, to balí a jen zewlí a fotí. Já skáču zas malou lajnu jako vždycky (jsem tu potřetí). Pak zkoušim větši, ale docela hranim, tak se vracim na svojí malou. Lokálové docela zabíjej, snad pět týpků si polítává největší skoky. Kdo tam byl, ví, že to nejsou žádný drobečkové.

praha podzim repy a roztoky 022

praha podzim repy a roztoky 025

praha podzim repy a roztoky 027

Blíží se večer, vyhazuju Andy v jejim dočasnym azylu a valim směr Plzeň a hurá do postýlky.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s