Zewling

kraslice3 11-2005 - Copy

…nic moc ježdění, brigáda na plzeňský bikrosce, nedělní vtipnej crash, fotoarchiv vol.2

Takže za poslední tejden a půl se toho moc nestalo, ale přece kvůli tomu nenechám blog spát, že jo! Takže jen rychlý shrnutí a možná nějakej bonbonek z fotoarchivu nakonec.

V úterý jsme vyrazil na plzeňskou bikrosku, kde se konala jedna ze série brigád na její znovuvzkříšení. Je to hlavně pod taktovkou rodičů malejch bikrosáčků a v úterý jsme se zastavili s Malkym přiložit taky ruku k dílu. Pro ty, kdo neví: bikrosku na podzim totálně rozjezdil bagr na sračky a pak jí nahrnul tak z půlky do nový podoby. Pak pan Bagr řekl, že za ty prachy už toho zbagroval až až a odjel a už ho nikdo neviděl. Takže zbytek je na lopatách. V úterý jsme teda ty lopaty a krumpáče a hrábě a válec čapli do ruky a dělalo se na druhym dvojáku druhý rovky. Nakonec z toho vylezl teda spíš náznak postupáku. Když jsme ho dali nějak do kupy, šlo se ještě maličko pojezdit. Jezdit se daj zatím první tři rovinky, kdy první rovka je nezměněná tedy dlouhatej táhlej troják na průjezd, pravá klopka o 90, dvoják, novej dvoják, pravá o 180, troják, čtverák… Pak dráha pokračuje levou klopkou a 90, ale ta je zatím dost měkká, takže dál není rychlost. Takže k testování druhý rovky: já byl vysranej jí skákat, protože jsem neměl rukavice a od jistý doby, kdy jsem ležel tejden v nemocnici s roztrhlou dlaní, už bez rukavek neskáču. Takže jsem statečně projížděl. První dvoják se moc projet nedá, pže už je tam fakt rychlost, druhej v klídku manuálem. Malky neměl pro změnu přilbu, ale ten nasadil kapuci a rovku naskákal. Na to jaká je po prvnim dvojáku rychlost, je ten náš výtvor sakra krátkej a bylo vidět, že má co dělat to tlumit a ještě to většinou skákal do manuálu. Takže tak. Uvidíme, co se tady dál vytvoří, brígádky by měly probíhat každý úterý čtvrtek.

O víkendu jsem nejezdil, za zmínku stojí jenom muj vtipnej crash z neděle. Byli jsme v Abertamech u Andy ségry, takže jsem ráno vzal Gucci (to je labrador, kterej se jmenuje stejně jako ten parfém) a kolo a jel jsem venčit. Takže pohoda xc po polní cestě, pak vidim malej přírodní hup s kopce. Tak to tam posílám, dopadám a najednou dva metry přede mnou elektrickej ohradník přes cestu asi metr nad zemí. Beru za brzdy, brzdim, ale pomalu, vidim, že drát se pořád blíží. Takže efektním manévrem, za kterej by se nemusel stydět ani James Bond, seskakuju z kola, kopu ho před sebe a v kotoulech podklouzávám ohradník. Jako akční hrdina se zvedám z oblaku prachu, jen odřený koleno a potlučená holeň od pedálu. Nadávám na cowboye, sbírám kolo a překvapenou Gucci a vracim se za Andy, která se na louce učí a diví se, že se dokážu zrakvit i za 5 minut jízdy po louce se psem.

No dost bylo keců, o víkendu se jede v Praze-Řepích třetí a čtvrtej závod českýho poháru MTB na BMX dráze, kde nesmí naše ostrovská crew chybět. Malky tam jede obhajovat svoje průběžný vedení a já se pokusim aspoň někoho zajet, aby se mi všichni nesmáli. Jako vzpomínku na časy, kdy jsem s Malkym ještě držel krok aspoň na startu, dávám k dobru dvě fotky z archivu. Obě jsou z podzimu 2005. Jedna je z Kraslic, druhá z Bíliny. Malky na oranžovym kole s černou vidlí, já na černym kole s oranžovou vidlí.

kraslice3 11-2005

bilina 10-2005

Reklamy

One thought on “Zewling

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s