Nedělní pojezd na upravený dráze v Nejdku (13.5.)

dirty_nejdek 008 - Copy

…Malkyho 360, Járovo potlučený koule a kopec buřtů od Draxíků

 

Už je tomu pár měsíců, co Draxík všechny upozorňoval, že o víkendu 12.-13.5. přijede na Nejdeckou fourcrossku bagr a začne řádit a všichni si teda máme tenhle víkend udělat volno a přijet pomoct. Faktem je, že celá brigáda se sfoukla za sobotu a v neděli už se jenom na upravený dráze jezdilo. K brigádě vám neřeknu nic, protože v pátek Andy slavila narozky a já se tak zničil, že jsem byl v sobotu schopnej vylézt z postele až kolem čtvrtý hodiny a to mi ještě nebylo nic moc.

birthday 123

Takže k neděli. Sešla se tu bandička ve složení Draxík, Saki, Zdenda Plášil, já, Malky a Jára Tischer – samej ambiciozní fourcrossař nadrženej trénovat na upravený dráze. Plus starej Saki, starej Plášil a Draxíkovi, který se nám starali o občerstvení. Na dráze v podstatě nic novýho ale všechny překážky nakoplý, zvětšený, vyšejpovaný. Zatim je to všechno dost měkký, takže si to zase sedne, ale každopádně příjemná změna. Takže já s Malkym a Járou jsme začali najíždět, ostatní už to měli v paži ze soboty. Největší problémy asi s trojákem, kterej už se v podstatě nedá projet, ale musí se celej skákat. No snad si to sedne a pujde to. Ježdění na dráze jsme střídali s blbnutím na dvou přilehlých dirtech. Tady jsem se krutě trápil a hranil první, což dělalo všem přítomnejm velkou radost. Na druhym si Jára poprvý ten den vybral smůlu, když hodil křiváka a položil to na dopadu na loket. Ostatní se s tim nesrali a skákali a nakonec se osmělil i Zdenda, kterej na dráze zabíjí, ale dirtům moc nedá. A mohli jsme po dlouhý době vidět třeba Malkyho 360. V pohodě votočenou, jen by to chtělo širší dopad.

dirty_nejdek 003

Po řádění na dirtech jsme se nacpali asi tunou grilovanejch buřtů od Draxíků a šli zas na dráhu. Velký ovace jsem sklidil, když jsem dal první nakoplej dvoják fourcrossky na první pokus čistě do dopadu, což u mě neni zvykem a Malky marně pátral v paměti, kdy něco podobnýho naposled viděl. Jára si vybral podruhý svojí porci smůly, když ohranil zadnim dvoják na třetí rovce, ten ho zle pokopal a Jára předved slušný rodeo, když si skříp koule mezi zadní kolo a sedlovku. No byla to velká prdel, ale Jára se tvářil, jako že to moc sranda neni a po zbytek dne už radši jenom fotil. Na tomhle dvojáku se pak rozjela menší photo session. Saki s Malkym si ulítávali na dual-skákání a kroutili one foot x-upy a tably a nutno říct, že Saki parádně vypiloval whipy. Draxík x-upy a pěknej MX whip. Já piloval hlavně tably. No po tom už jsme toho měli tak akorát a rozjeli se postupně do svejch domovů. Za zmínku stojí ještě partička místních mladých nadějných zewlů, který přijeli, asi hoďku čuměli, jak jezdíme a pak zas odjeli, aniž by se svezli. Nejdek žije!

dirty_nejdek 007

dirty_nejdek 008

dirty_nejdek 009

dirty_nejdek 012

dirty_nejdek 014

dirty_nejdek 015

dirty_nejdek 016

Reklamy

4 thoughts on “Nedělní pojezd na upravený dráze v Nejdku (13.5.)

  1. Buřty nemůžu ani vidět. Bylo jich dost… :o)Tvojí fotku už mam jenom jednu. Pošlu. Řekni si o víc fotek Sakimu ;o)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s