Pražskej trípek 14.-15.4. část I

rozotky - perry whip - Copy

…Roztoky u Prahy

V neděli se jel v Praze Bohnicích druhej závod českého poháru MTB na BMX dráze, takže jsme s Malkym nelenili a vyrazili do Práglu už den předem. Původně byl plán pojezdit v Modřanech, ale tam jsme byli minulej tejden, takže tentokrát padla volba na Roztoky, kde jsme ještě nebyli. A musim hned říct, že tuhle volbu jsme si později oba pochvalovali.

 

Ale od začátku. Já vyrazil do Prahy svým luxusním vozem Citroen ZX spolu s Andy, která se nám rozhodla tentokrát dělat společnost, fandit, nosit občerstvení, masírovat, fotit atd atd. Malky, nadějný student ekonomie, se rozhod využít služeb Student Agency, což bylo finančně výhodnější než jet druhou károu. Po menším hledání jsme se nakonec všichni tři sešli v Roztokách a co jsme tu viděli, nás na první pohled příjemně překvapilo. Na naše poměry rozsáhlej dirtovací areál s převážně lavicema od malinkejch po větší. Většina nejsou žádnou vobrovský skoky, ale co je hodně příjemný a hravý, je třeba možnost poskákat si lajnu snad desíti malejch skoků za sebou.

Takže jsme utřeli slinu a přidali se k bandičce lokálů a začli se vrhat z protipovodňový hráze dolů mezi skoky. Já piloval nějaký x-upy a whipy na lavicích a pak jsem si ujížděl na zmiňovaný dlouhý řadě dvojáčků. Malky, kterej si nevzal kyblík a v integrále odmítl jezdit, si s vlajícími kadeřemi poletoval na lavicích a dvojáčcích a pak i na větších lavicích a drtil one foot x-upy, whipy a tably. Asi po hodině ježdění dorazila Katarina s Emílkem (vlakem z Varů) a přidali se k nám. Co ještě stojí za zmínku, je týpek z Prahy, kterej si chvilku předtím, než jsme to zabalili, nehezky ustlal a ohobloval si půlku obličeje o hlínu za třetim dvojákem.

Protože celou dobu panovalo na duben ukrutný vedro a naše zásoby vody se rychle tenčily, pojezdili jsme asi dvě hodinky a vyrazili zpátky do města vstříc nočním dobrodružstvím. Malkyho jsme vytáhli z kufru citroena a na Dejvický posadili na metro a my s Andy vyrazili na ukrutnou hip hop party. Hip hop jsem vždycky nesnášel, ale po sobotní noci už ho nemůžu ani slyšet, takže jsme radši brzo vyrazili na místo našeho noclehu sbírat síly na nedělní bikros. A o tom příště…

rozotky - lokalita

rozotky - malky vlasac

rozotky - perry whip

rozotky - perry xup

Reklamy

2 thoughts on “Pražskej trípek 14.-15.4. část I

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s