Včerejší pojezd ve Starym Plzenci

p1030818 - Copy

jak zkurvit rám a kliky za jedno odpoledne

Včera jsme byli s Malkym pojezdit na dirtech ve Starym Plzenci. Byla to naše druhá výprava do týhle lokality, naskákali jsme si to tam už minulej tejden. Nebudu se nějak rozepisovat o plzeneckym dirtovacim plácku, podrobnější popis najdete na http://www.pilsen-ride.net.

Jen tolik, že kluci tu maj dvě lajny, menší a větší (logicky) po třech skocích plus lavici na učení tríčků a další vychytávky jako wallride (z toho je teď ale paravan pro hulialtánek, aby místní ganja bandičce nelítalo seno po okolí) a různý radiusy vykopaný po obvodě volejbalovýho hřiště.

Takže po tom, co jsme si to minulej tejden nalítali (po dlouhym odhodlávání a hecování dokonce i já) jsme tentokrát už bez problémů začli prasit na obou lajničkách. Padaly Malkyho tríčky jako table, whip, one foot x-up, A moje jako křeč whip to crash to sedřený stehno, poloviční x-up a podobně. Mezi tim se s náma vozili i místní týpci převážně na malejch kolech, který se postupně zvedali a zas zapadávali do hulialtánku. Dorazil taky týpek na horáči z Plzně, kterej se k nám po chvilce přidal a vozil se s náma a dokonce nám udělal pár foteček na svůj foťák, kterýma se můžete pokochat. (Za fotky mu ze srdce děkuju). Po chvilce ježdění ale bohužel nedolít prostřední double na větší lajně, což nevydržel jeho spyder rám a rupnul. Týpek teda ještě zdokumentoval naše ježdění a na ruplym rámu si to hasil zpátky domů. No, my ještě chvilku prasili dál až do tý doby, než Malky ztratil nějakou klíčovou součástku ze svejch novejch LX klik. I přestože jsme do pátrací akce zapojili většinu stálého obyvatelstva Plzence (lokálové byli opravdu nadmíru ochotní), jsme šroub, nebo co to bylo (ani Malky neměl ponětí, co že vlastně hledáme), nenašli a jelo se dom (do Plzně).

Celkově až na materiálový ztráty a mojí odřenou nohu moc příjemnej pojezd v jarnim sluníčku. Plzenec vřele doporučuju. Mrkněte na fotky.

p1030813

p1030814

p1030818

p1030819

Reklamy

3 thoughts on “Včerejší pojezd ve Starym Plzenci

  1. 😀Dobřy vy… hej někdy zajedem na malých kolečkách a to pak bude prasení:D … jinak chudák Malky, nový kliky a hned něco ztratit to je voser:( Ale hůř je na tom ten s rámem:(( njn hl. že jsou všici zdraví Tě péro a dávej to do blogu na myspace;)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s